Projektowanie stron www - JBL, Harman Kardon, Mark Levinson

Z marką JBL jesteśmy związani od dawna - zawsze jedynym i słusznym wyborem przy zakupie głośników jest rodzina JBL. Nie jest to jednostronna relacja... Jesteśmy razem od wielu lat dostarczając najlepsze rozwiązania z zakresu IT (w tym m.in. projektowanie stron www, tworzenie aplikacji dedykowanych) oraz dbając o wizerunek w social mediach. Tym razem, zajęliśmy się marką Harman Kardon i serią głośników Citation. Sprawdź efekty naszej pracy na  www.citation.com.pl

Strona internetowa dla ogólnopolskiej kampanii społecznej

"Nie pakuj się w kłopoty" - to nazwa ogólnopolskiej kampanii społecznej prowadzonej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wzorowa współpraca nad pierwszym projektem strony www dla ULC ( Rzecznika Praw Pasażera), jest efektem ponownego wyboru naszej firmy i powierzenia nam jeszcze trudniejszego zadania jakim było przygotowanie strony internetowej dla tej kampanii. Sercem stworzonej strony internetowej jest wyszukiwarka przedmiotów zabronionych, która w prosty i łatwy sposób umożliwia sprawdzenie co możesz, a czego nie możesz zabrać na pokład samolotu.

Wykonanie strony internetowej dla Rzecznika Praw Pasażera

1 kwietnia 2019 r. został powołany Rzecznik Praw Pasażera. Ogromnie cieszy nas fakt, że właśnie nasza firma mogła zaprojektować oraz wykonać stronę internetową dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Wykonana strona www w dużej mierze pełni funkcję informacyjną, ale i również dzięki narzędziu jakim jest dedykowany formularz interaktywny możemy w łatwy i szybki sposób zwrócić się do Rzecznika i złożyć wniosek, oraz dokumenty w celu pozasądowego rozwiązania sporu.

CITTRU - nowa strona internetowa dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

To już druga oprawa graficzna przygotowana dla tej organizacji. Pierwsza (stworzona również przez nasz dział projektowy) ujrzała "światło dzienne" w 2014 roku i odbiegała od obecnych standardów. W wyniku świetnej współpracy przy pierwszym projekcie, powierzono nam odświeżenie oprawy graficznej strony internetowej Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytet Jagielloński - Science Market. Strona www pełni funkcję zaawansowanej wyszukiwarki usług badawczych oraz bazy wynalazków opracowanych przez Uniwersytet Jagielloński, a dzięki dedykowanemu autorskiemu systemowi CMS jest łatwa w obsłudze.

Dedykowana aplikacja na tablety dla Fischer Polska

"SaMontec" - to aplikacja dedykowana działająca w trybie kiosk, przygotowana dla Fischer Polska. Celem aplikacji jest promocja produktów marki Fischer w marketach budowlanych. Mieliśmy sporo obaw o realizację tego typu projektu ze względu na ograniczenia urządzeń i sposobu programowania. Po pierwszych testach funkcjonalnych upewniliśmy się w tym, że proponowane przez nas rozwiązanie jest optymalne, a praca aplikacji na urządzeniach będzie stabilna i bezproblemowa. Tak też jest w rzeczywistości, co możecie sprawdzić w marketach budowlanych na terenie całej polski. Aplikacja została wykonana korzystając z popularnych języków programowania stosowanych m.in. przy projektowaniu stron internetowych (PHP7, HTML5, CSS3, baza danych MySQL). Takie rozwiązanie wpływa znacząco na obniżenie kosztów stworzenia aplikacji dedykowanej. Ponadto urządzenia mogą pracować w trybie offline i online.

Pasażer kolejowy ma swojego Rzecznika

Kolejne wyzwanie za nami, tym razem wykonaliśmy stronę internetową dla Urzędu Transportu Kolejowego, a dokładniej dla Rzecznika Praw Pasażera Kolei. Na stronie www znajdziecie m.in. informację na temat  przysługujących praw Podróżnym w transporcie kolejowym, o formie i rodzaju postępowania przed Rzecznikiem, a najważniejsze w przypadku konfliktu z przewoźnikiem możecie złożyć wniosek o wszczęcie postępowania. Współpraca z Rzecznikiem Praw Pasażera Kolei przebiegła wzorowo co możesz sprawdzić w dziale referencje.
SZUKAJ DOMENY
SPRAWDŹ, CZY INTERESUJĄCA CIĘ NAZWA DOMENY JEST WOLNA
Kontakt
Adres: ul. Fabryczna 11, 43-100 Tychy
Tel.: 32 307 45 05
Tel. kom.: 508-166-109
Godziny otwarcia: Pn-Pt od 8:00 do 16:00
E-mail: info@control.net.pl
199
Facebook Fans
SSL
Bezpieczna
Napisz do nas:
Go to top
Zadzwońcie do mnie