Kim jesteśmy?
Zieleń towarzyszy nam od zawsze, co nie oznacza że "jesteśmy zieloni", wręcz przeciwnie, już ponad 15 lat dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu IT tworząc niezawodne i skuteczne projekty wspierające biznes. Control, to nie tylko strony internetowe, ale również wiele innych informatycznych narzędzi, które promują Twoją firmę, ułatwiają funkcjonowanie oraz optymalizują koszty. Dedykowane systemy wsparcia produkcji to również coś co mamy w naszej ofercie. Pomagamy, wspieramy i jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Control to ponad 3000 realizacji. Zaufały nam instytucje administracji publicznej, uczelnie państwowe i prywatne oraz setki firm z całej Polski, Europy, Ameryki oraz Azji. 
Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą. - Linus Torvalds
Nasz zespół to grupa ludzi o wysokich kompetencjach informatycznych. Jesteśmy zgraną ekipą, która realizuje powierzone nam zadania w pełni samodzielnie (nie korzystamy z zewnętrznych firm oraz gotowych rozwiązań), na czym zyskują klienci m.in. poprzez optymalny czas realizacji projektów. Przez lata wypracowaliśmy mechanizmy, które skracają czas realizacje działań do minimum, zachowując najwyższe standardy projektowania oraz programowania. Tworzymy nieszablonowe grafiki zgodnie z tematyką projektu oraz wymaganiami stawianymi przez użytkowników. Posiadamy własny, bezpieczny CMS, który każdorazowo dostosowujemy do wymagań projektu. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych zapewniając usługę hostingową.
Są dwie drogi tworzenia oprogramowania. Jedną jest tworzenie tak prostego kodu, że w sposób oczywisty, nie ma w nim żadnych braków. Drugą jest tworzenie tak skomplikowanego kodu, że nie ma w nim żadnych oczywistych braków." - C.A.R. Hoare
Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto do nas napisać lub zadzwonić, konieczne sprawdź portfolio i ostatnie realizacje, gdzie zobaczysz co i dla kogo stworzyliśmy. 
TIMELINE
2008
Dwóch ludzi wpadło na pomysł, aby stworzyć Control-a
2009
Stworzenie autorskiego panelu CMS
2010
Projekt o numerze 500 - zrealizowany.
2011
Pierwsza zarwana noc.
2012
Pierwsza strona stworzona zgodnie ze standardem WCAG 2.0.
2013
5-te urodziny Control-a
2014
Pierwsza strona w technologii RWD (responsywna strona internetowa)
2015
Stworzenie pierwszej aplikacji dedykowanej do zarządzania produkcją.
2016
Rekordowy rok pod względem zużycia kawy - wypiliśmy 60 kg.
2017
Pierwsze wdrożenie aplikacji dedykowanej poza Europą.
2018
10-te urodziny Control-a
2019
Projekt numer 3000 za nami.
SZUKAJ DOMENY
SPRAWDŹ, CZY INTERESUJĄCA CIĘ NAZWA DOMENY JEST WOLNA
Kontakt
Adres: ul. Fabryczna 11, 43-100 Tychy
Tel. kom.: 508-166-109
Godziny otwarcia: Pn-Pt od 8:00 do 16:00
E-mail: info@control.net.pl
199
Facebook Fans
SSL
Bezpieczna
Napisz do nas:
Go to top
Zadzwońcie do mnie