Mawiają: „Jeśli Cię nie ma w internecie to nie istniejesz” - w praktyce to stwierdzenie miało zastosowanie kilka lat temu, czego efektem było zalanie wyszukiwarki google, średniej jakość stronami internetowymi. Dziś zdanie trzeba rozwinąć, ponieważ samo istnienie w wyszukiwarce nie wystarczy. Możesz mieć najtańsze produkty, najlepszej jakości ale bez dobrej oprawy i miejsca, w którym użytkownik pozna Ciebie i Twoje usługi, zostajesz za swoją konkurencją. Nie ma to znaczenia czy prowadzisz dużą korporację bądź małą firmę, masz zakład mechaniki pojazdowej, jesteś prawnikiem, lekarzem, budowlańcem, fryzjerem lub kosmetyczką,  świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty - musisz pokazać się z najlepszej strony – Twojej strony www. Stworzenie dobrej jakości, responsywnej strony internetowej może okazać się kluczem do sukcesu Twojej firmy. 

Jak i po co tworzymy?

Stworzenie strony internetowej to w teorii bardzo prosta sprawa. Projektujemy grafikę, następnie ją tniemy, kodujemy, wdrażamy i gotowe, ale to tylko w teorii. Najistotniejsze są szczegóły, które sprawią, że przygotowana strona www jest przyjazna dla użytkownika. Przecież to właśnie z myślą o Twoich potencjalnych klientach zlecasz nam wykonanie strony internetowej. Dbamy o każdy drobiazg, stosujemy szereg animacji, które wpływają na atrakcyjność projektu. Słuchamy Ciebie na każdym etapie projektowania. 

Projekty, które tworzymy są w pełni autorskie. Nie korzystamy z tzw. gotowców. Każdy projekt zaczynamy od „czystej kartki” i projektujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz najnowszymi trendami. Ponad 50 procent użytkowników, którzy będą odwiedzać Twoją stronę internetową, to osoby korzystające z urządzeń typu smartphone, dlatego też zawsze dbamy o responsywność, aby projekt tak samo dobrze działał na urządzeniach mobilnych jak i na dużych ekranach. Wraz ze stroną otrzymasz autorski panel administracyjny, który w łatwy i bezpieczny sposób umożliwi Tobie zarządzanie stroną internetową w zakresie edycji treści, filmów, zdjęć, plików, a nawet struktury. Wykonaną stronę internetową zainstalujemy na wskazanym serwerze lub na naszym bezpiecznym i niezawodnym hostingu. Korzystamy z dwóch niezależnych centrum danych zapewniając stały monitoring bezpieczeństwa Twoich aplikacji i pełną dyspozycyjność w razie wystąpienia problemów. Projektowanie stron internetowych, to nie tylko ładna i spójna grafika, ale również czytelny i przyjazny kod dla wyszukiwarek, co przekłada się na dalsze pozycjonowanie strony www. 

Projektowanie stron internetowych Tychy

Projektujemy w Tychach - tworzymy strony internetowe dla firm, instytucji administracji publicznej, uczelni państwowych z całej Polski i Europy. Tworzymy również strony www projektów finansowanych lub współfinansowanych z środków unijnych. Jeśli jesteś z innej lokalizacji niż woj. śląskie nie stanowi to dla nas problemu, większość spraw załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy mobilni - jeśli chciałbyś nas bliżej poznać, przed nawiązaniem współpracy, przyjedziemy do Ciebie i pokażemy co i jak tworzymy. 

Ile kosztuje zaprojektowanie strony internetowej?

Napisz do nas lub zadzwoń, powiedz co potrzebujesz, jaką masz wizję lub powiedz nam cokolwiek o sobie, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową.
SZUKAJ DOMENY
SPRAWDŹ, CZY INTERESUJĄCA CIĘ NAZWA DOMENY JEST WOLNA
Kontakt
Adres: ul. Fabryczna 11, 43-100 Tychy
Tel.: 32 307 45 05
Tel. kom.: 508-166-109
Godziny otwarcia: Pn-Pt od 8:00 do 16:00
E-mail: info@control.net.pl
199
Facebook Fans
SSL
Bezpieczna
Napisz do nas:
Go to top
Zadzwońcie do mnie